Nasi lekarze


KLINIKA ANADENT GOCŁAW I KLINIKA ANADENT W PIASECZNIE

Lekarz dentysta ANNA TARKOWSKA

Lekarz dentysta ANNA TARKOWSKA jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista I Stopnia Stomatologii Ogólnej i II Stopnia Protetyki. Współzałożyciel i współwłaściciel sieci klinik Anadent oraz jej Dyrektor do Spraw Medycznych. Ukończyła podyplomowe studia z Prawa Medycznego na Uniwersytecie Warszawskim oraz liczne kursy i szkolenia potwierdzone certyfikatami. Otrzymała odznaczenie MERITUS PRO MEDICIS. Wieloletni Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej oraz Biegły Sądowy. Lekarz z ogromnym doświadczeniem w leczeniu nawet najbardziej skomplikowanych przypadków z dziedziny stomatologii zachowawczej i protetyki. Cechuje ją niezwykła empatia i życzliwość wobec pacjentów, jak również współpracowników, z którymi od ponad trzydziestu lat tworzy profesjonalny zespół w Klinikach Anadent w Warszawie i Piasecznie.

Lekarz dentysta JERZY KUBOŃ

Lekarz dentysta JERZY KUBOŃ absolwent Wojskowej Akademii Medycznej i Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista I Stopnia Chirurgii Stomatologicznej i II Stopnia Protetyki Stomatologicznej. Lekarz posiadający ogromne doświadczenie zawodowe w dziedzinie chirurgii, protetyki i implantologii. Skierowany szczególnie na potrzeby osób starszych udziela specjalistycznych konsultacji z zakresu geroprotetyki. Biegły sądowy Sądu Okręgowego w Warszawie.

Lekarz dentysta JULITA KOTULA-KOLESIŃSKA

Lekarz dentysta JULITA KOTULA-KOLESIŃSKA ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Specjalista I Stopnia Stomatologii Ogólnej. W swojej codziennej pracy zajmuje się głównie leczeniem wad zgryzu, za pomocą ruchomych i stałych aparatów ortodontycznych. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie z zakresu ortodoncji. Stale podnosi swoje umiejętności sięgając po coraz nowocześniejsze metody leczenia. Przyjmuje zarówno dorosłych jak i najmłodszych pacjentów, nawiązując z nimi wspaniały kontakt.

 

ANADENT GOCŁAW

Lekarz dentysta GRAŻYNA ZDRODOWSKA-ANDRZEJEWSKA

Lekarz dentysta GRAŻYNA ZDRODOWSKA-ANDRZEJEWSKA absolwentka Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Zajmuje się leczeniem zachowawczym z endodoncją, chirurgią oraz leczeniem protetycznym. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem,pełna zrozumienia i zaangażowania w problemy zdrowotne pacjentów, którym zawsze stara się pomóc. Na wizytę do Pani Doktor można zapisywać się również przez portal Znany Lekarz.

Lekarz dentysta BEATA KOSIOR

Lekarz dentysta BEATA KOSIOR ukończyła Łódzką Akademię Medyczną. Specjalizuje się w stomatologii ogólnej zachowawczej, endodoncji i protetyce. Przyjmuje zarówno dorosłych pacjentów , jak i dzieci. Swój zawód wykonuje z niezwykłą pasją. Stale podnosi swoje kwalifikacje, poprzez udział w licznych kursach pogłębiających jej wiedzę medyczną, co w połączeniu z ogromną troskliwością sprawia, że posiada wielkie uznanie wśród pacjentów.

Lekarz dentysta STELLA STĘPNIEWSKA

Lekarz dentysta STELLA STĘPNIEWSKA absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż podyplomowy odbyła w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie. W codziennej praktyce zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą. Zawodową pasją Pani Doktor jest protetyka oraz stomatologia estetyczna i w tych dziedzinach nieustannie zamierza rozwijać swoje umiejętności, wykorzystując nowoczesne i minimalnie inwazyjne techniki leczenia. Stawia na dokładność oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

 

ANADENT  PIASECZNO

Lekarz dentysta BOGUSLAWA DOŁĘGA-KOZIEROWSKA

Lekarz dentysta BOGUSLAWA DOŁĘGA-KOZIEROWSKA ukończyła Oddział Stomatologiczny Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i protetyce. Lekarz z dużym doświadczeniem, przez naszych pacjentów oceniana, jako bardzo kontaktowa i profesjonalna.

Lekarz dentysta AGNIESZKA STAŃCZYK-MARCZUK

Lekarz dentysta AGNIESZKA STAŃCZYK-MARCZUK absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. W swojej pracy zajmuje się leczeniem zachowawczym i endodontycznym zarówno dorosłych, jak i młodszych pacjentów. Przyjmuje również pacjentów anglojęzycznych. Regularnie uczestniczy w kongresach i szkoleniach poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Specjalizuje się w estetycznej odbudowie brakujących zębów przy pomocy mostu kompozytowego na włóknie szklanym. Takie prace często wykonuje w swojej praktyce kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej. Cierpliwa i rzetelna, ceniona przez pacjentów za swój profesjonalizm.

Lekarz dentysta ANNA ŻAGLEWSKA- STĘPNIEWSKA

Lekarz dentysta ANNA ŻAGLEWSKA- STĘPNIEWSKA absolwentka WUM, staż dyplomowy odbyła w Warszawskim Szpitalu Klinicznym im. Dzieciątka Jezus. W codziennej pracy zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, odtwórczą oraz endodoncją, która stanowi jej główną specjalizację. Lupy, mikroskop oraz precyzyjne narzędzia stały się standardem jej praktyki stomatologicznej co pozwala na leczenie nawet najbardziej skomplikowanych przypadków. Nieustannie rozwija swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach, dzięki czemu rozszerza wachlarz swoich umiejętności o najnowocześniejsze techniki w leczeniu stomatologicznym, dbając przy tym o dobro i spokój pacjenta.

Lekarz dentysta MATEUSZ PASTERNAK

Lekarz dentysta MATEUSZ PASTERNAK absolwent Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego im. Danyła Halickiego. W swojej pracy zajmuje się głównie chirurgią, implantologią implanto-protetyką oraz leczeniem protetycznym. Lekarz z bardzo dużą wiedzą i wysoką kulturą osobistą, przez co budzi ogromne zaufanie wśród pacjentów.