O nas


Serdecznie witamy Państwa w internetowym centrum sieci prywatnych klinik stomatologicznych Anadent. W naszych placówkach mieszczących się w Warszawie i Piasecznie czekają na Państwa najwyższej klasy specjaliści z dziedzin: stomatologii, ortodoncji, protetyki, parodontologii, implantologii i chirurgii, którzy w komfortowych warunkach zapewnią Państwu w pełni profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Specjalnie dla Państwa nasz personel ciągle podnosi swoje kwalifikacje podczas wielu szkoleń. Do Państwa dyspozycji w naszych gabinetach jest także najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny.

Każdy z nas marzy o pięknym i zdrowym uśmiechu – zęby są przecież jednym z pierwszych aspektów, na jakie zwracamy uwagę u drugiej osoby. W klinikach Anadent doskonale to rozumiemy i zawsze staramy się, aby nasi pacjenci po wyjściu z gabinetu byli w pełni usatysfakcjonowani. Zależy nam także na uśmiechu najmłodszych pacjentów – dlatego po każdej wizycie, milusińscy mogą zawsze liczyć na niespodziankę za dzielną postawę.

Jesteśmy firmą z tradycjami. Nasza pierwsza placówka powstała w 1989 roku w Warszawie przy ul. Śniadeckich 10. Przez trzydzieści lat naszej działalności w tym miejscu nieustannie podnosiliśmy jakość swoich usług, starając się nadążać za najnowocześniejszymi trendami w dynamicznie rozwijającej się stomatologii. Efektem tych działań było dziesiątki tysięcy wyleczonych i zadowolonych pacjentów. Wielu z nich przeszło wraz z naszym zespołem do nowego miejsca, gdyż w 2020 roku Centrum Stomatologiczne Anadent zostało przeniesione do siedziby Anadent Gocław ul. Meissnera 1/3 w Warszawie. Za to zaufanie serdecznie Państwu dziękujemy i obiecujemy w dalszym ciągu nie zawieść oczekiwań naszych pacjentów.

W marcu 2000 roku w Piasecznie, przy ulicy Ludowej 5 powstała druga klinika. Usytuowana w centrum miasta, stale przyciąga nowych pacjentów. Doskonale uzupełnia się z funkcjonującą w tym samym budynku przychodnią lekarską, pracownią analiz oraz w pełni wyposażoną apteką.

Stawiając na rozwój i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców prawobrzeżnej Warszawy, w maju 2003 roku otworzyliśmy kolejną klinikę przy ulicy Meissnera 1/3 (osiedle GOCŁAW klinika Anadent). Przestronne, klimatyzowane wnętrza, dogodny dojazd, miejsca parkingowe… To tylko niektóre zalety tej lokalizacji. Również i ta klinika ma już swoich stałych pacjentów, którzy rekomendują ją swoim bliskim i znajomym.

Niezależnie jednak od miejsca, jakie wybiorą Państwo na wizytę, we wszystkich klinikach zawsze spotkają Państwo profesjonalną obsługę świadczoną w miłej atmosferze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.