Implanty zębów : Anadent Warszawa


Zapraszamy do naszych oddziałów stomatologicznych w Warszawie (Gocław) lub Piasecznie , gdzie znajdują się kliniki stomatologiczne Anadent. To właśnie tam doskonale wykształceni i posiadający bogate wykształcenie lekarze dentyści oferują szereg usług stomatologicznych i ortodontycznych, takich, jak na przykład implanty zębowe. Są one najczęściej stosowane u osób dorosłych i młodzieży, ale zdarza się także, że konieczność ich założenia występuje również u małych dzieci: dzieje się tak na skutek różnorodnych wypadków i zabiegów operacyjnych, jak również na skutek chorób przyzębia.

Uzupełnienia implanto-protetyczne, które potocznie nazywa się implantami, to doskonałe, praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które pozwala na zamaskowanie braków w uzębieniu i nie zmusza do noszenia niewygodnej i często uciążliwej protezy zębowej, tak zwanej sztucznej szczęki. Ponadto poszczególne implanty są indywidualnie dobierane i dopasowywane kształtem i kolorem do zębów pacjenta, przez co są nie do odróżnienia od naturalnych zębów. Raz wstawione, nie wymagają codziennego zdejmowania i specjalistycznego czyszczenia: łatwo można o nich zapomnieć, bo doskonale wpasowują się w całość uzębienia, a do ich pielęgnacji wystarczy zwykła szczoteczka i pasta do zębów.

Implanty zębowe, jakie wstawiamy w naszych trzech klinikach w Warszawie i Piasecznie oraz Gocław, wykonywane są z niezwykle trwałych materiałów o wysokiej jakości, dzięki czemu służą swoim właścicielom przez wiele długich lat, pozwalając im cieszyć się pięknym uśmiechem i naturalnie wyglądającymi, pięknymi zębami bez żadnych ubytków. Jednakże nie są one stosowane tylko w celu zastąpienia przerw powstałych na skutek utraty zębów: wykorzystuje się je także do osadzania egzoprotez. Można je również stosować, po odpowiednim przygotowaniu, u osób z zaawansowaną paradontozą lub takich, które chorują na osteoporozę.
Dzięki ofercie klinik Anadent i stosowanych w nich nowoczesnych technik implantacyjnych każdy pacjent, bez względu na problemy stomatologiczne, z jakimi się boryka, może mieć pewność, że otrzyma najlepsze dla siebie rozwiązania.