Ortodoncja : Anadent Warszawa


Ortodoncja to jedna z grup usług medycznych, jakie znaleźć można w niezwykle szerokiej ofercie Anadent – zespołu trzech prywatnych klinik stomatologicznych, które skupiają wybitnych, posiadających bogatą wiedzę i imponujące doświadczenie lekarzy stomatologów. To właśnie dzięki temu możemy świadczyć usługi na tak wysokim poziomie i zyskiwać coraz to nowych, zadowolonych pacjentów.

Nasze kliniki działają w takich miastach, jak Warszawa i Piaseczno, co ułatwia dojazd osobom z terenu całego kraju. Zwłaszcza placówka w Warszawie cieszy się sporym powodzeniem: z jej świadczeń korzysta nie tylko wielu mieszkańców stolicy, ale także osoby z odległych regionów Polski. Dzieje się tak, ponieważ ferowana przez Anadent ortodoncja to profesjonalne zabiegi i operacje, które wykonywane są przez cenionych ortodontów.

Wiemy, że większości ludzi wizyta u dentysty kojarzy się z niezwykle przykrym, często bolesnym doświadczeniem, którego bardzo bali się w dzieciństwie i którego także teraz, niezależnie od dojrzałego wieku, starają się unikać jak tylko długo się da. W Anadent staramy się więc zrobić wszystko, by wizyta u ortodonty, czy to w Warszawie czy w Piasecznie, pozostawiła miłe wspomnienia. Naszych lekarzy cechuje indywidualne, przyjazne podejście do każdego pacjenta, a sale zabiegowe nie przypominają w niczym zimnych, odpychających gabinetów, a przyciągają wzrok kolorowymi, jasnymi barwami. Doskonały kontakt naszych medyków z dziećmi sprawia, że nawet najmłodsi pacjenci z chęcią korzystają z usług naszej ortodoncji: nie boją się, a czasem nawet z utęsknieniem czekają na wyznaczoną wizytę i spotkanie z ulubionym lekarzem ortodontą.
W naszej placówce zajmujemy się nie tylko profilaktyką ortodontyczną, ale także korygowaniem i leczeniem wad zgryzu oraz różnego typu wad szczękowo-twarzowych u osób z wszystkich grup wiekowych: dorosłych, młodzieży i dzieci. Dzięki naszym ortodontom poprawiliśmy już zgryz tysięcy Polaków, którzy mogą teraz cieszyć się pięknym, zdrowym uśmiechem.