Naprawa protez : Anadent Warszawa


Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszych klinik Anadent wszystkie te osoby, które potrzebują usług z zakresu protetyki, a konkretnie: tych związanych z naprawą protez zębowych. Nasi specjaliści sprostają każdemu, nawet najbardziej skomplikowanemu zadaniu, co pozwoli wszystkim naszym pacjentom cieszyć się estetycznym uśmiechem.

Naprawa protez w Anadent to bardzo szerokie spektrum usług. Zdajemy sobie sprawę z tego, że aparaty protetyczne są niezwykle podatne na uszkodzenia: często wyjmuje się je czy to na noc czy po to, aby je umyć, a do ich zniszczenia zazwyczaj dochodzi podczas takich podstawowych czynności pielęgnacyjnych. Zdarzają się także sytuacje, że proteza ulega destrukcji na skutek spożycia zbyt twardego pokarmu albo niewłaściwego jej założenia. Niezależnie od tego, w jaki sposób została zniszczona, z pewnością poradzimy sobie z jej naprawą. Wiemy, że nasi pacjenci odczuwają spory dyskomfort, gdy muszą się rozstać ze swoją protezą – jej brak utrudnia im codzienne życie – dlatego oferujemy krótki czas realizacji każdego zlecenia. Nasi fachowcy od naprawy protez to wybitni specjaliści, którzy doskonale znają wszystkie modele protez zębowych, zarówno te najnowocześniejsze, jak i te tradycyjne, dlatego wiedzą, jak najlepiej, najskuteczniej i najtrwalej naprawić każdy z nich.

W naszych klinikach w Warszawie i Piasecznie świadczymy niezwykle szeroki zakres usług związanych z protetyką. Realizujemy błyskawiczną naprawę protez takich rodzajów, jak na przykład: stałe – wkłady koronowe, wkłady koronowo-korzeniowe, korony oraz mosty, ruchome – szkieletowe, nakładowe, częściowe, całkowite oraz całkowite protezy osiadające, a także mosty adhezyjne, licówki porcelanowe, szyny relaksacyjne i wiele, wiele innych. Wysoka jakość materiałów oraz specjalistycznych urządzeń używanych podczas naprawiania protez to gwarancja satysfakcji naszych pacjentów oraz trwałości osiągniętego efektu. Zapraszamy do kontaktu