Protetyka - naprawa protez : Anadent Warszawa


Protetyka to jeden z wielu działów stomatologii, w ramach którego świadczymy usługi dentystyczne w naszych klinikach w Warszawie i Piasecznie. Wszystkim naszym pacjentom gwarantujemy nie tylko profesjonalne wykonanie protez z najwyższej jakości materiałów o doskonałej trwałości, ale i idealny dobór oraz dopasowanie ich do kształtu i koloru naturalnych zębów pacjenta. Oferujemy wykonanie i zamocowanie wkładów koronowych, wkładów koronowo-korzeniowych, koron, mostów, protez szkieletowych (a także ich różnorodnych modyfikacji), protez osiadających (całkowitych lub częściowych) oraz uzupełnień protetycznych na implantach( implanty zębów – zobacz ofertę ). Każde jednak nasze działanie poprzedzone jest wnikliwym badaniem pacjenta oraz szczegółową rozmową na temat jego oczekiwań i potrzeb.

Współczesna protetyka skupia się jednak nie tylko na niwelowaniu braków zębowych, które powstają czy to na skutek chorób czy też nieodpowiedniej pielęgnacji – zajmuje się ona również odbudową zniszczonych, utraconych tkanek. Do jej kolejnych zadań należy także profilaktyka schorzeń układu zębowo-szczękowo-twarzowego oraz przywracanie właściwych czynności narządów w obrębie całej jamy ustnej. Jest to zatem znacznie więcej, niż tylko troska o piękny, biały uśmiech. Lekarze stomatolodzy związani z kliniką Anadent to wybitni specjaliści, których ogromna wiedza i znajomość najnowocześniejszych technologii sprawia, że doskonale poradzą sobie oni z każdym, nawet najbardziej skomplikowanym przypadkiem leczenia. Dlatego właśnie nasze placówki cieszą się ogromną popularnością i tak wiele osób wybiera je, by kontynuować bądź rozpocząć tu leczenie.

Wszystkie protezy zębowe, które powstają w naszych klinikach, wykonywane są z ogromną z doskonałych materiałów, dlatego na długi czas zachowują trwałość i wspaniały wygląd. Zachęcamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych pacjentów!